Regeneruje organizm i chroni przed nowotworami

napoj-regenerujacy

Natura podsuwa nam nieskończenie wiele kombinacji roślin, które mogą wspomóc zdrowie i wyleczyć nawet z poważnych chorób lub schorzeń. Jedną z nich jest poniższy napój przygotowany na łatwo dostępnych dla każdego produktach. Od dziesiątek lat ludzie na całym świecie są zachwyceni jego działaniem i skutecznością. Napój niezwykle szybko i efektywnie wzmacnia system odpornościowy, oczyszcza krew oraz regeneruje nawet najbardziej wycieńczony organizm, a także przyśpiesza odchudzanie i pomaga w pozbyciu się złogów pokarmowych. Ponadto wzmacnia procesy krwiotwórcze, oczyszcza wątrobę oraz jelita, odkwasza organizm oraz dodaje niezwykle dużo energii i siły do życia. Napój wspomaga także leczenie chorób nowotworowych i anemii oraz przyśpiesza wyleczenie zwykłych infekcji. Może, a nawet powinien być stosowany w celach profilaktycznych dla uniknięcia powyższych chorób lub w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i przeziębienie.

Napój jest szczególnie polecany osobom po przebytych chorobach, operacjach i zabiegach, a także tuż po zakończeniu antybiotykoterapii lub chemioterapii. Doskonale sprawdza się także w przypadku osób odchudzających się, przemęczonych i starszych oraz ciężko pracujących umysłowo lub fizycznie. Napój jest zalecany także ludziom nadużywającym różnych używek lub tym, którzy zerwali z nałogiem. Doskonale radzi sobie także ze spadkiem nastroju, depresją oraz osłabioną kondycją skóry i włosów.

SKŁADNIKI:

1/2 kg buraków

1/4 kg marchewki

1/2 kg naturalnego miodu

2 małe pomarańcze

2 małe jabłka

1 cytryna

1 łyżka cynamonu

 

PRZYGOTOWANIE:

Obierz buraki, marchew oraz pomarańczę z skóry, następnie pokrój je i umyte jabłko na mniejsze kawałki. Wrzuć wszystko do blendera lub większej miski, dodaj wyciśnięty sok z cytryny, płynny miód oraz cynamon i dokładnie zmiksuj. Powstały płyn przelej do dużej butelki lub słoika i przechowuj szczelnie zamknięty w lodówce. Pij codziennie 1 szklankę napoju przez co najmniej 10 dni. Kiedy po ok. 5 dniach napój się skończy przygotuj go jeszcze raz lub od razu podwój składniki i sporządź jego większą ilość.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz